Eğitim Bir Sen'den Yönetici Atamalarında Mülakat Tepkisi!

Eğitim Bir Sen'den Yönetici Atamalarında Mülakat Tepkisi!

Eğitim-Bir-Sen Siirt Şube Başkanı Murat Şeker, yönetici atamalarında Siirt Şubesi olarak mülakata karşı olduklarını belirtti.

 Eğitim-Bir-Sen Siirt Şube Başkanı Murat Şeker, Baykan Şubesi tarafından düzenlenen tolantıda yaptığı konuşmada, yönetici atamalarında Siirt Eğitim-Bir-Sen şubesi olarak mülakata karşı olduklarını belirtti. Eğitim-Bir-Sen Siirt Şube Başkanı Murat Şeker, çözüm sürecinin önemine değindi ve yaşanmış bütün acıların istiklal mahkemelerinden DGM'lere kadar hepsinin islam çerçevesinde birbirimize kardeş gözüyle bakarak unutulabileceiğini ve kavmiyetçiliğin bir yok olma olduğunu oysa islam şemsiyesinin bizleri hem bu dünyada hem de diğer dünyada saadete ulaştıracağını ifade etti. Konuşmasında Milli Eğitim Bakanına seslenen Şeker, yönetici atamalarıyla ilgili de konuşarak, "Yönetici atamalarında Siirt Eğitim-Bir-Sen şubesi olarak mülakata karşıyız. Mülakat iyi yapılırsa liyakat sahibi kişileri yönetici yaparız oysa yılllardır yapılan haksız uygulamalar göz önüne getirildiğinde mülakatta adalet sağlanamayacağı ve haksız atamaların yapılacağı kanaati oluşmuştur. Burdan birkez daha dile getiriyorum bizler yönetici atamalarında mülakata karşıyız" dedi.kaynak: siirtmanset.com

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Mebpersonel.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

4 Yorum