İstemediği halde milli eğitim müdürlüğü görevine devam ediyor.

İstemediği halde milli eğitim müdürlüğü görevine devam ediyor.

Yönetici Atamaları 12.05.2020, 21:26
İstemediği halde milli eğitim müdürlüğü görevine  devam ediyor.

"İSTEMİYORUM" DEMİŞTİ Kocaali’de görev yaptığı süre içinde FETÖ Soruşturması kapsamında gözaltına alınan sonrasında Hendek İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’ne verilen daha sonra da yeniden Kocaali İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü görevine getirilen Mustafa Çuhadar Cuma günü gerçekleştirilen müdür atamaları konusunda da İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nün gündemine gelmedi.

İlçede görev yapmakta zorlanan Çuhadar daha önce gazetemize yaptığı açıklamada “Kocaali’de kalmak istemediğini” söylemişti. Konu ile ilgili Sakarya Milletvekilleri dahil pek çok kişi beyanat vermişti. Ancak aylardan bu yana sürüncemede olan konu ile ilgili bir adım atılmadı.

YENİ ATAMALAR Sakarya İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nün beklediği atamalar sonuçlandı. Buna göre, Adapazarı, Erenler, Arifiye ve Karasu ilçe müdürlüklerinde vekaleten görev yapan müdürler yeni atama kararı ile asaleten atandı. Adapazarı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’ne Coşkun Bakırtaş, Erenler’e Ayhan Ersoy, Arifiye’ye  Yüksel Dinç ve Karasu’ya Çetin Turhan asaleten atandı.  

İl Milli Eğitim Müdür Yardımcıları Naci Doyuk, Mehmet Salih Güvendi ve Ergüven Aslan yeni atama kararı ile birlikte asalete İl Milli Eğitim Müdür Yardımcılığına atandı.

Boşta bulunan Müdür Yardımcılığı kadrosuna ise Kocaeli’den Pınar Bulut atandı.   

Sakarya Yenihaber

 

Yorumlar (3)
Nichte nichtte 2 ay önce
Kimseyi zorla tutmuyorlar istifa edebilir.Bakanlik alsın sonra yan gel yat maaşını al
VEFA (1) 2 ay önce
4/8 yilini tamamlayan ve ulkesi icin canla basla calisan okul mudurunu norm dan dolayi ogretmenlige gecir,sonrasindada sinava tabi tut.Yazik.Personel Genel Muduru uykuda mi?
SASIRMAYAN ADAM 2 ay önce
Vefa (1) Yorumundan cok etkilendim.Gercekten buyuk adaletsizlik.Umarim personel genel muduru de duyar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@