İzmir Mem ,128  Okul Müdürü Atamasını  İptal Mı Ediyor?

İzmir Mem ,128 Okul Müdürü Atamasını İptal Mı Ediyor?

Mem İzmir ili genelinde 128 okul müdürü atamasının iptal edildiği ve iptal kararnamelerinin hazırlandığı iddia ediliyor.

  İzmir Mem  ili genelinde 128  okul  müdürü atamasının iptal edildiği ve iptal kararnamelerinin hazırlandığı iddia ediliyor. Bazı atamalarda  puan   hesaplamasında  hata yapılması ve bu nedenle  bağlantılı  olarak 128 müdür atamasının iptal edilmesi ve müdürlerin görevlerinden ayrılacak olması ciddi bir karmaşayı beraberinde getirecek gibi görünüyor.

Müdür atamalarında sınav  puanlarının  yeni sınav yapılana kadar geçerli olması ve 2010'dan sonra başka bir sınavın daha yapılmış olması 2010  puanlarıyla  yeniden atanmayı tartışmalı hale getiriyor.

Yeni bir sisteme geçilme aşamasında İzmir gibi bir ilde böyle bir karmaşanın neticelerinin ne olacağı merakla bekleniyor. Bu arada dönemin atamadan sorumlu müdür yardımcısının şu an bir başka ile il müdürü olarak atanmış olduğu iddia edildi.
HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Mebpersonel.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.