banner476

Kavaklıdere İlçe Milli Eğitim Müdürü Görevine Başladı

Kavaklıdere İlçe Milli Eğitim Müdürü Olarak Atanan Mehmet Yılmaz Görevine Başladı

Yönetici Atamaları 22.07.2014, 20:15 22.07.2014, 20:17
Kavaklıdere İlçe Milli Eğitim Müdürü  Görevine Başladı

 Kavaklıdere İlçe Milli Eğitim Müdürü Olarak Atanan Mehmet Yılmaz Görevine Başladı

 

Muğla İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nde İnşaat Emlak Şube Müdürü iken başarılı çalışmalara imza atan Mehmet Yılmaz, Kavaklıdere İlçe Milli Eğitim Müdürü olarak atandı. Yılmaz, İl Milli Eğitim Müdürü Tamer Kırbaç ve Müdür Yardımcısı  Ramazan Sarıhan’ın da katıldığı devir teslim töreniyle yeni görevine başladı. Yılmaz, daha önce de uzun yıllar Yatağan İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü yapmıştı.

İsmail CAZAĞ’dan görevi teslim alan Yılmaz ve beraberindeki heyet daha sonra Kavaklıdere Kaymakamı Sayın  Doğan  Kemelek’i makamında ziyaret etti.

Mehmet Yılmaz göreve başlama mesajında “Doğum yerim  olan şirin ilçemiz Kavaklıdere’de göreve başlamanın onurunu yaşıyorum. Bu kutsal görevin gururunu taşımaktayım ve büyük bir sorumluluk olduğunun bilincindeyim. Görevi devraldığım Sayın İsmail Cazağ kardeşime yaptığı çalışmalar için teşekkürlerimi sunuyorum.” dedi.

Yılmaz, “Sayın Kaymakamımız önderliğinde; yönetici, öğretmen ve bütün mesai arkadaşlarımızla, el ele, gönül gönüle vererek ilçemizdeki eğitim başarısını daha üst seviyelere çıkaracağımıza inancım tamdır. Alın teriyle bakırı işleyen ustaların memleketi Kavaklıdere’mizi, eğitimdeki başarılarıyla da en güzel şekilde tanıtacağımıza canı gönülden inanıyorum.” diyerek saygı ve sevgilerini sunduğunu belirtti.

mebpersonel.com özel haber


Kaynak: www.mebpersonel.com
Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@