MEB Şube Müdürlüğü Yazılı Sınav Başvuru Tarihi ve Sınav Ücreti

Milli Eğitim Bakanlığı şube müdürlüğü yazılı sınavı için kılavuz yayınladı. Şube müdürlüğü yazılı sınav başvuruları ne zaman yapılacak?Başvuru ücreti ne kadar? Hangi tarihlerde hangi bankalara yatırılacak?

Yönetici Atamaları 30.01.2018, 08:02
MEB Şube Müdürlüğü Yazılı Sınav Başvuru Tarihi ve Sınav Ücreti

Milli Eğitim Bakanlığı Şube Müdürü ataması gerçekleştirecek. Bunun için öncelikle yazılı sınav yapılacak. Ardından başarılı olan adaylar sözlü sınava alınacak. Yazılı ve sözlü sınavların ortaması alınarak başarılı olan adaylar atanacak.

Peki yazılı sınav için ne zaman başvuru yapılacak?

01/02/2018-

Yazılı sınav internet başvurusu ve onay süreci (Başvuru tarihinin son günü

12/02/2018

saat 18.00’a kadar.)

Yazılı Sınav Ücreti Ne Kadar ve Hangi Bankalara Yatırılacak?

a)    Sınava girecek adaylar sınav ücreti olarak 75 TL’yi (Yetmiş beş TL KDV dâhil), 19/02/2018- 28/02/2018 tarihleri arasında MEB Destek Hizmetleri Genel Müdürlüğü Döner Sermaye İşletmesinin T.C. Ziraat Bankası, Türkiye Vakıflar Bankası ve Türkiye Halk Bankası şubelerinden herhangi birine, “Kurumsal Tahsilât Programı” aracılığıyla yatıracaktır.
b)    Adaylar sınav ücretini;
T.C. Ziraat bankası için; bankamatik, internet bankacılığı Türkiye Halk Bankası için; bankamatik, internet bankacılığı
Türkiye Vakıflar Bankası için; bankamatik, internet bankacılığı ya da şube Ayrıca; https://odeme.meb.gov.tr adresinden tüm bankaların kredi kartları ile ödeme yapabilirler.

Tüm   ödeme   kanallarından   yapılacak   ödemelerde adayların   katılacağı    ilgili sınav adıyla ücret yatırmaları gerekmektedir.
Tahsilat esnasında adaylardan talep edilen telefon numarasının adaya ait olması ve güncel telefon numarası bildirmesi zorunludur.
c)    Aday, sınav ücreti yatırma işlemi için bankaya herhangi bir havale ücreti ve benzeri gider ödemeyecektir.
 
ç)        Banka dekontunda adayın T.C. kimlik numarası, adı, soyadı ve katıldığı sınavın açık adı (Taşra Teşkilatı Şube Müdürlüğü Sınavı) bulunacaktır.
d)    Sınav ücreti kesinlikle bankaya yatırılacaktır.
e)    Sınav ücretini süresi içinde yatırmayan aday sınava alınmayacaktır.
 

MEBPERSONEL.COM

Yorumlar (1)
eda 2 yıl önce
SİNAV UCRETİ COK FAZLA NEDENUCRET ALİNİYOR.HİCBİR SİNAVDAN UCRET ALİNMİYOR.LUTFEN BU UCRET ALİNMASİN.BU YUZDEN ESİM SİNAVA GİRMEME İZİN VERMİYOR.BENSE COK CALİSTİM SUBE MUDURU OLMAK İSTİYORUM İNSALLAH SOZLU SİNAVDA KAZANANLARİN HAKKİ YENMEZ.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@