MEB Yönetici Atama Yönetmeliği Değişiyor..İşte o yeni taslak..

MEB Yönetici Atama Yönetmeliği Değişiyor..İşte o yeni taslak..

MEB, Yönetici atama yönetmeliğinde değişikliğe gidiyor. İşte yeni yönetmeliğin taslağı ilk olarak mebpersonel.com sitesinde.

MEB, Yönetici atama yönetmeliğinde değişikliğe gidiyor

MEB Yönetici atama yönetmeliğinde yapılan değişiklikte göze çarpan en büyük değişiklik ilk defa yönetici olarak ataması yapılacak olanlar için Mülakatların kaldırılması olurken bundan sonra ilk defa yönetici atamalarında sınav puanı ve EK 1 Değerlendirme formu sonucu oluşan puanlara göre atama yapılacak.

( Yeni hazırlan EK 1 değerlendirme formunu gün içinde mebpersonel.com sitemizde bulabileceksiniz)

Yeni yönetmelikte göze çarpan diğer bir husus ise daha önce kaldırılan Müdür başyardımcılığı kadrosunun yeniden geri getirilmesi  oldu.

Ayrıca bundan sonra yönetici olarak atanacaklar için  "Eğitim Yönetimi Sertifikasına sahip olmak ya da eğitim yönetimi alanında tezli yüksek lisans veya doktora yapmış olmak" şartı getirildi.. Eğitim Yönetim sertifası için MEB gerekli çalışmaları yapacak ve bundan sonra yönetici olmak isteyenler Eğitim yönetim sertifiksı sahibi olması gerekecek.

İŞTE MEB Yönetici atama yönetmeliği taslağı mebpersonel.com farkıyla sizlerle..

MEB Yönetici Atama Yönetmeliği Değişiyor..İşte o yeni taslak..MEB Yönetici Atama Yönetmeliği Değişiyor..İşte o yeni taslak..MEB Yönetici Atama Yönetmeliği Değişiyor..İşte o yeni taslak..

MEB Yönetici Atama Yönetmeliği Değişiyor..İşte o yeni taslak..MEB Yönetici Atama Yönetmeliği Değişiyor..İşte o yeni taslak..MEB Yönetici Atama Yönetmeliği Değişiyor..İşte o yeni taslak..MEB Yönetici Atama Yönetmeliği Değişiyor..İşte o yeni taslak..MEB Yönetici Atama Yönetmeliği Değişiyor..İşte o yeni taslak..MEB Yönetici Atama Yönetmeliği Değişiyor..İşte o yeni taslak..MEB Yönetici Atama Yönetmeliği Değişiyor..İşte o yeni taslak..MEB Yönetici Atama Yönetmeliği Değişiyor..İşte o yeni taslak..MEB Yönetici Atama Yönetmeliği Değişiyor..İşte o yeni taslak..MEB Yönetici Atama Yönetmeliği Değişiyor..İşte o yeni taslak..

İlgili Haberler
HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
4 Yorum