banner476

Okul Müdürü Puanlarının Açıklanmasını Hangi Tarihe Ertelendi?

Okul müdürlerinin puanlamasının takvim gereği bu gün açıklanması gerekiyordu.Bizde bunu gün içerisinde açıklanan illeri sizlere duyuracağımız şeklinde haber yapmıştık.

Yönetici Atamaları 18.08.2014, 22:29 18.08.2014, 22:30
Okul Müdürü Puanlarının Açıklanmasını Hangi Tarihe Ertelendi?
 Milli Eğitim Bakanlığı kaynaklarından edindiğimiz bilgilere göre okul müdürleri puanlama sonuçları 18 Ağustos günü açıklanmayacak. Milli eğitim Bakanlığı tarafından açıklanma tarihinin 20 Ağustos Çarşamba gününe ertelenmiştir. Puanlama sonuçları Bakanlığın İl Milli Eğitim müdürlüklerine de açmadığı sonuçları bakanlık kendilerine yetki vermediği için görmediği puanlama sitemin bakanlık tarafından kendilerine açılınca sonuçları  yayınlamayacağı şeklindedir.
 
Ayrıca diğer edindiğimiz bir bilgi Bakanlık tarafından takvimin yeniden düzenleneceği ve işlem sürelerinin azaltılacağı ve böylece tüm müdür, müdür yardımcıları görevlendirme takvimin bir ay daha erken tamamlayacağıdır.

Elimizde olmayan tamamen yönetmelik gereği açıklanması zorunlu olduğunu düşündüğümüz  için yaptığımız 18 Ağustos itibariyle sonuçların açıklanacağı şeklindeki haberimizden dolayı tüm takipçilerimiz den özür dileriz.

Fatih GENÇ
Yorumlar (12)
adalet 6 yıl önce
puanlar kimler tarafından verildi adalet sağlandımı inanıyormusunuz ilçe müdürü dik duan yalakalık yapmayan müdüre puan veirmi ilçe başkanı kendinden alış veriş yapmayan müdüre iyi not ver diye ilçe müdürüne emir verirmi
adalet beklemiyoruz 6 yıl önce
bu ülkede çalışanlar değil maalesef siyasilere yakın olanlar kazanıyor. müdür puanlamalarında da adalet beklemiyoruz. bu dünyada adalet olsa allah cehennemi yaratmazdı.
ali 6 yıl önce
adalet bekleyenin aklina sasarim.ebsinin has adami degilseniz yediler emin olun
sefil 6 yıl önce
bende ebs li bir idareciyim ama böyle hukuk dışı bir uygulamaya karşıyım......
öğretmen 6 yıl önce
niye,açıklanmıyor?puanlamada,siyasilerin ve malümsenin,yeniden,görevlendirme listesine son şeklini verebilmeleri için zamanlarımı yetmemiş, bu sayılan kişi ve kurumlar ve bunların yalaka maşaları,bu kadar insanın kul hakkını nasıl ödeyeceksiniz.
demokrat ebs'li 6 yıl önce
lafla peynir gemisi yürümüyor. sendikaya girerken şartlar ne olursa olsun biat edeceğim, sendikadan ayrılmayacağım diye senet mi imzaladın. madem karşısın gereğini yap. hem karşısın hem destek oluyorsun. sevsinler senin gibi demokrat ebs liyi.
hat 6 yıl önce
pazarlıklar devam ediyordur.malum
SOSYAL BİLGİLİ ÖĞRETMEN 6 yıl önce
sosyal bilgiler 5000 atama istiyor
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@