banner476

Şube Müdürlerine Rotasyon Ne Zaman Uygulanacak?

MEB'de Şube Müdürlerine Rotasyon Ne Zaman Uygulanacak? Detaylar haberimizde...

Yönetici Atamaları 26.04.2020, 22:34 26.04.2020, 22:43
Şube Müdürlerine Rotasyon Ne Zaman Uygulanacak?

Milli Eğitim Bakanlığında şube müdürlerine rotasyon geliyor. Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk'un talimatıyla hazırlıklar yapıldı. Şube müdürlerine rotasyon kılavuzu bu hafta yayımlanacak.

MEBPERSONEL.COM / ÖZEL

Rotayon bekleyen şube müdürleri, #MebŞubeMüdürüRotasyonBekler  hastagi ile Twitter'da ses getirmeyi başardılar. Bu bekleyişe sessiz kalmayan MEB Personel Genel Müdürü Hamza Aydoğdu, şube müdürlerine rotasyon konusunda şu açıklamayı yaptı:

Sayın Bakanımız @ziyaselcuk ‘un direktifleriyle hazırlılıklar yapıldı;kılavuz, bu hafta yayınlanacak. Herkese iyi akşamlar.

Kaynak: www.mebpersonel.com
Yorumlar (1)
MAĞDUR 5 ay önce
Sayın Genel Müdürüm, sınav puanı ile atanıp sonradan proje okulu olan okul yöneticilerine 4 ve 8 yılını tamamlayanlara ek-1 ile tercih hakkı verilmeyerek 2019 YILINDA mağdur edildi. 24.04.2020 tarih ve 6554868 sayılı “Proje Okulu Yöneticileri” adlı yazınızda bu sene görev süresi dolacak olan proje okulu müdürlerine verilen yer değiştirme tercih hakkının 2019 yılında mağdur edilen yöneticilere de verilmesi gerekir. Bu konudaki çifte standartın, haksızlığın giderilmesi için SESİMİZİ DUYUNN…

Gelişmelerden Haberdar Olun

@