banner476

Şube Müdürlerinin İptal Kararnameleri Yazıldı

Şube Müdürlerinin İptal Kararnameleri Yazıldı

Yönetici Atamaları 22.07.2014, 10:19 22.07.2014, 10:23
Şube Müdürlerinin İptal Kararnameleri Yazıldı
 Şube Müdürlüğü atamalarını başından beri takip eden Bakanlık kaynaklarından alınan en son bilgilere göre 1709 Şube Müdürü atamaları Danıştay 2. ve 5. Daireleri tarafından yürütmeyi durdurma kararları gereği iptal edildiği ve iptal kararnamelerinin yazıldığı alınan duyumlar arasında.
Yeni yönetmeliğe göre %50 yazılı %50 sözlü mülakat puanı ile tekrar tercih alarak atama yapılacak. Yapılacak bu atamadan 400’den fazla atanmış Şube Müdürü değerlendirme dışında kalacağı ulaşan duyumlar arasındadır.
Yeni yönetmeliğe göre yukarıda %50 yazılı-%50 sözlü mülakat atamaları yapılana kadar atanmış olan şube müdürlerini Bakanlığın yeniden görevlendirme yapacağı, mevcut şube müdürlerinden aynı yerinde kalmak isteyenlerin yerinde kalabileceği, kalmak istemeyenlerin eski görev yerlerine dönebileceği olarak aldığımız duyumlar arasındadır.
Yorumlar (167)
ŞAİBELİ MÜLAKAT 6 yıl önce
hala yüzde elli yüzde elli diyorlar.torpilin zirve yaptığı bir mülakatın yüzde ellisi mi olur komik olmayın daha fazla
duyum 6 yıl önce
hep duyum, hep duyum.. doğru dürüst bir haber girseniz de biz de bilgilensek. bakanlığın çaycısı sizden daha sağlam bilgiler biliyor.
ALİ 6 yıl önce
bakanlik yine bir ali cengiz oyunu içerisindeymiş.
bakanlığın hinliği 6 yıl önce
İŞTE SON GELİŞME EN NET BİLGİ..
•ruveyda: ARKADAŞLAR DİKKAT HEMEN DİĞEĞR SİTELERDE PAYLAŞILIR
Bugün, 09:18:52
•MANAGER: ARKADAŞLAR İSTEYEN ARKADAŞLARA ÖZELDEN ATILSIN
Bugün, 09:19:50
•sabrewolf: müsteşar mahkeme kararının uygulanmasının olumsuz sonuçlara yol açacağını düşünüyor bu yüzden mahkeme kararı uygulanır gibi gösterilecek ama esasta bu uygulanmayacak. atamalar iptal edilecek. görevlendirme kararnameleri illere yollanacak. ardından gyy deki düzenleme doğrultusunda sadece atanmış ve göreve başlamış şube müdürleri için eski tercihleri üzerinden bir yerleştirme yapılacak. açıkta kalanlar bir şekilde görevlendirilecekler.. yani kimse açıkta kalmıyor. çok sayıda kişi zaten diğer bakanlıklara geçmiş durumda.. görevlendirilen 45-50 kişi var. bunların 15-16 sı bakanlıktaki şefler.. diğer arkadaşlar ise doğu illerinin küçük ilçelerine atanıp ankara, istanbul izmir gibi illere görevlendirilen arkadaşlar.. durum bu arkadaşlar. en net bilgiyi paylaştım..
Bugün, 09:20:19
•sabrewolf: evet
hani 6 yıl önce
ses seda yok. açıklama yok.
özerözer 6 yıl önce
aylardır duyumla iş yapıyorsunuz
yunus 6 yıl önce
yazıklar olsun aşağıdaki yazı ne öyle bunu yapacak müslüman olamaz
DELİ ONUR 6 yıl önce
14 yıldan sonra sınav yaptılar.eline yüzüne bulaştırdılar.ne yapacaklarsa bir an önce yapsınlar.insanları iki arada bir derede bırakmasınlar.bu çekilenlerin sorumluları da hesap bi verse.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@