Şube Müdürlüğü Başvuruları Yeniden Alınıyor

Yapılan atamalarla eğitim camiasını derinden yaralayan, özellikle mülakatta yaşanan hukuksuzluklar mahkeme kararıyla arkaya arkaya tescil edilen MEB şube müdürlüğü atamaları yeniden yapılacağa benziyor.

Yönetici Atamaları 08.08.2014, 00:37 08.08.2014, 00:38
Şube Müdürlüğü Başvuruları Yeniden Alınıyor
 Şube müdürlüğü atamaları için mebbis modülüne yeni başlığıyla duyuru eklenmiştir. Duyuruda "Taşra Teşkilatı Şube Müdürlüğü Atama Başvurusu İçin Tıklayınız" cümlesi kullanılmaktadır. Bu düzenlemeden anlaşılan kısa süre içinde başvurular yeniden alınacaktır.

 

          Bu süreçte mağdur olan/edilen şube müdürü adaylarına, mülakat sonucuyla atanmış ve hukuken ataması iptal edilmiş şube müdürlerine, eğitim sendikalarına ve bakanlık yetkililerine hatırlatmak isteriz: 

     

          Aleyhinde açılmış yüzlerce ve bir eğitim sendikasının yapılan mülakatlara yönelik toplu iptal davası bulunurken ve bu dava esastan görüşülmekteyken mülakat sonuçlarına göre atama yapılmaya çalışılması bile bile yanlış yapmaktır. Mülakatlara açılan davalardan tek tek yürütme durdurma kararları gelmektedir. Bu mülakatların bir daha kullanılması hem atananları mağdur edecek hemde karışıklık artacaktır. O yüzden başka bir çözüm bulunması eğitim camiamızın yararına olacaktır.

 

          İlgili link için TIKLAYINIZ.Yorumlar (36)
fizikçi 6 yıl önce
obaşlık atamlardan beri 16 04 ten beri var siz yeni farkedip birşeye yorumlamışsınız
HA HA HA 6 yıl önce
komik haber bakanlık mı yayınladı yoksa sizin aga babalarınız mı? hadeeee pensilvanya bir iki,haber editörünüze allah akıl fikir versin boş haber yapmasın bakanlık ta öyle bişi yok......eren köy bir iki
ömer 6 yıl önce
kimi kandırıyoruz,bu ülkede mülakatın ne demek olduğunu herkes bilir.nabi avcı istifa etmeli.
ebs 6 yıl önce
ebs görüşmüş müsteşar olmazda olmaz diyormuş.diyorlar
selo 6 yıl önce
o başlık nisan ayından beri var. böyle bir haber yaparak insanları niçin yanıltıyorsunuz. güvenini kaybeden bir siteden başka ne beklenir ki.
komik 6 yıl önce
mebbis deki o başlık nisan ayından beri var.
ali 6 yıl önce
zeka gerisi misiniz la siz.. başlık aylardır var.. ayrıca bakanlığımız ve sendikamız tabiki miağduriyetleri önleyecek gerekirse de kanun çıkaracak..
mete 6 yıl önce
pes yani...o başlık çok eskiden kalma...biraz dikkat....
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@