Şube Müdürü Görevlendirmeleri Başlıyor...!!

Şube Müdürü Görevlendirmeleri Başlıyor...!!

MEB ŞUBE MÜDÜRÜ GÖREVLENDİRMELERİ BAŞLIYOR

 Milli Eğitim Bakanlığı İnsan Kaynakları Genel Müdürlüğünün 05/12/2012 tarih ve. 202358 sayı, 2012/43 No lu Genelgesi ne istinaden şube müdürü görevlendirmeleri yapılacaktı ancak yazı daha sonra geri çekilmiş bu da şube müdürü görevlendirilmesinden vazgeçildi olarak anlaşılmıştı.

 

Kamuoyu ve sendikalar bu iptal yazısını şube müdürlüğü görevlendirmeleri yapılmayacak olarak anlarken  illerde şube müdürlüğü görevlendirmeleri yapılmaya başlandı.

 

Hatta illerimizin büyük çoğunlu jet hızıyla bu görevlendirmeleri duyuru bile yapmadan yaptı. Beklenti şu ki : 31 Aralık 2012 tarihi itibariyle 6 ay süreyle Bakanlık kadrolarında görevlendirme çalışan 120 civarında öğretmeni kadroya geçirecek yönetmelik gibi bir yönetmelikle şube müdürlerinin kadroya alınacağı yönünde.

İşte tamda bu durumdan dolayı Aksaray, Niğde, Erzincan, Çankırı ...illerinden sonra diğer illerde şube müdürü görevlendirmeleri başlıyor. İstanbul Mem ve diğer illerde listeler hazırlandı görevlendirmeler bu ay yapılacak.


ikgmmeb

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Mebpersonel.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

1 Yorum