banner476

Yönetici Atama Sınavına Girecek Adaylar İçin Online Deneme Sınavı Hizmeti

M.E.B Eğitim Kurumlarına Yönetici Seçme Sınavı’na Hazırlananlara Büyük Müjde... www.mebyoneticiatama.com hizmetinizde. 10 deneme sınavı, 800 soru...

Yönetici Atamaları 09.03.2019, 10:48 09.03.2019, 11:19
Yönetici Atama Sınavına Girecek Adaylar İçin Online Deneme Sınavı Hizmeti

SINAVLARA HAZIRLIK İÇİN TIKLAYINIZ

Bu sene ilk defa ÖSYM ‘nin yapacağı EKYS sınavının oldukça zor geçeceği tahmin ediliyor. 

21 Nisan 2019 tarihinde gerçekleşecek sınava yaklaşık 75.000 kişinin girmesi bekleniyor. 

Öğretmenlik Meslek Kanunun çıkması ile beraber Eğitim Kurumu Yöneticilerinin özlük haklarında ciddi artışların olacağı da göz önünde bulundurulduğunda sınavın önemi daha da önemli bir hale ve bir kariyer planlaması şekline dönüşüyor.
 
Sınav takvimi yeni açıklandığı için birçok yayın şirketi yayınlarını güncelleme fırsatı ve yeni müfredata uygun içerik geliştirmede zorlandı. 

Ancak Web Tabanlı olarak çalışan bir yazılım müthiş bir teknolojiye imza attı. İçeriğinde ÖSYM sınav sistemine ( 5 Şıklı ) ve yeni müfredata % 100 uyumlu 10 Deneme Sınavını ve 800 soruyu an itibari ile hizmete sundu.
 
Sadece bununla kalmayıp Sanal Asistan, Konu Başlığı seviyesinde Analitik Raporlar ve Tüm Türkiye geneli başarı kriter tablosu ile sınava hazırlanma esnasında siz değerli öğretmenlerimize eşsiz bir rehberlik hizmetini de faaliyete geçirdi.
 
Hem kaliteli soruları hem ÖSYM uyumlu müfredatı ile sınava hazırlanırken portala üye diğer rakiplerinize göre durumunuz nedir anında görüntüleyebileceğiniz sistem.

SINAVLARA HAZIRLIK İÇİN TIKLAYINIZ

Kaynak: www.kamudanhaber.com
Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@