banner476

Yönetici Değerlendirme Tereddüte Düşülen Hususlar

Yönetici Değerlendirme Tereddüte Düşülen Hususlar

Yönetici Atamaları 20.07.2014, 00:28 20.07.2014, 00:28
Yönetici Değerlendirme Tereddüte Düşülen Hususlar
1-Değerlendirme esnasında verilen cevaplar bir başkası tarafından kesiklikle görülememektedir. Kurum müdürlerinin şifrelerini değiştirip cevaplarını görebilme ihtimaline karşı sisteme ilk girişte ikinci bir güvenlik protokolü sunulacaktır ve yeni bir güvenlik sorusu oluşturması istenecek ve bunlara kurum müdürlerinin müdahalesi kesinlikle olmayacaktır. Şifrelerini kimseye vermediği sürece kimse ne cevap verdiğini göremeyecektir.
2-Kişiler değerlendirme süresi boyunca cevaplarını değiştirebileceklerdir.

3-Hiç kimse bir diğerinin verdiği cevabı göremeyecektir. Tüm cevaplar kişinin kendi ekranına özel olacaktır

Değerlendirme süreci bittiğinde tüm değerlendiricilerin vermiş olduğu puanlar hesaplanacak ve sadece toplam puan il müdürlüklerine açılacaktır.

Ayrıca sisteme yapılan tüm girişler kayıt altına alınmakta ve değerlendirme ekranlarından kullanıcının kendisine gösterilmektedir. 
Yorumlar (2)
kendimizi kandırıyoruz 6 yıl önce
allah aşkına bdp ya da chp nin aldığı illerde bizden bir yönetici okul müdürü olarak atanabilecek mi? bu illerdeki il ilçe müdürleri bunların adaylarına düşük not verebilecek mi? öyle erkek var mı? 10 kuruşluk elektrik parasını istiyorsun adam ayağına sıkıyor. yaralanan elektrikçi yanlışlıkla beni vurdu diyor. 1000 liralık ek dersini alsan ne yapar acaba. bunları niye düşünmeden sözlü de sözlü diyoruz. hükümetimiz biraz mantıklı düşünmeli. sube müdürlüğünde okul müdürlüğünde şu sözlü sevdasından vazgeçmeli. yazılı olursa hiç değilse oralarda da kafası çalışan arkadaşlarımız okul müdürü, şube müdürü olabilir. lütfen kendimizi kandırmayalım. oralarda yaşamayan bilmez. sözlü ile de peynir gemisi yürümez.
Efe 6 yıl önce
kendimizi kandırıyoruz kardeşim müdür atamasını vali yapıyor belediye başkanı değil :) hani ilin valisi ni chp atadı da böyle korkuya kapıldın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@