YÖNETİCİLERE MAĞDURİYET ÜSTÜNE MAĞDURİYET! ALANI DIŞINDA ÇALIŞANLAR BU KEZ DE ALANLARINA ATANDIKLARI İÇİN MAĞDUR EDİLİYOR

YÖNETİCİLERE MAĞDURİYET ÜSTÜNE MAĞDURİYET! ALANI DIŞINDA ÇALIŞANLAR BU KEZ DE ALANLARINA ATANDIKLARI İÇİN MAĞDUR EDİLİYOR

Yıllarca kendi alanınına atanamayarak alanı dışında çalışmak mecburiyetinde kalarak mağdur edilen öğretmenler, şimdide Alanına Geçtikleri için Yöneticilikleri sona erdirilerek mağdur ediliyor.

Sitemize gönderilen metin:

Daha önce birçok yönetici atama değerlendirme süreçlerinden geçerek yönetici olarak olarak atananlar, yıllardır özlemle ALANLARINDA çalışmayı bekleyenler Bakanın müktesep hak demesine karşın YOK sayılıyorlar.

Şuan alan değiştiren birçok yöneticinin görevi 14 haziranda sona eriyor. Halbuki Sayın bakanımız Müktesep hak diyerek gerekenin yapılacağını ve yapılmasını istemişti. Şuan mevcuttaki 4 ve 8 yılı biten yöneticiler, Ek1-yönetici değerlendirme formu ile müracaat edebiliyorlar, Alan Değiştiren Yöneticilerinde Sayın bakanımızın Müktesep hak kabulü doğrultusunda Ek1 ile müracaat hakkı verilmesi doğru olandır.

ALAN DEĞİŞİKLİĞİ ZARURİYETTİR,  ALAN DEĞİŞTİREN YÖNETİCİLERE MAĞDURİYET ÜSTÜNE MAĞDURİYET YAŞATILMAMILDIR!!

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.