12.11.2016, 11:22 2988

ZORUNLU HİZMET ALANLARINDA ÇALIŞAN SINIF ÖĞRETMENLERİNİN SIKINTILARI

Yorumlar (9)
Tuğba Atılgan Taş 4 yıl önce
Katılıyorum arkadaşım. Ağzına sağlık
Selvi 4 yıl önce
Hislerime tercüman olmuş bu yazı. Lütfen gereğini yapın evet bizde insanız ve geleceğimizi planlamak istiyoruz.
Murat Ermiş 4 yıl önce
MEB' in çok ta umrundaydı...
Sinifci 4 yıl önce
Doguda 5 yil calismis biri olarak burada sadece problemlerin cok az kismi anlatilmis. Yapilabilecek sey cok lakin yapilmadi , yapilmiyor. Ins. Mustesar beyin dedikleri ivedilikle yapilir...
Öğretmen 4 yıl önce
Kesinlikle katılıyorum 6 yıldır doğuda çalışıyorum ama 16 yıl daha kalsam batıya atanmam imkansız bize karşı yapılan adaletsizliklerin giderilmesi lazım.
Muhammet Raif 4 yıl önce
Sayın Erdal Tura eğer isim benzerliği değilse Cizre Metin Bostancıoğlu İlkokulunda sizin Şubat 2012 de tayininiz nedeniyle bıraktığınız 4-C sınıfını okuttum.Dile getirdiğiniz şekilde 3 ay sonra 5.senemi bitireceğim ve burada çalışmaktanda oldukça memnunum lakin ama memleketim olan Aydın'a gitmek için en az 15 sene daha burada çalışmak durumundayım tabi boş norm açılırsa..
Sınıfçı 4 yıl önce
Yazıyı yazanın eline sağlık ama devletin umrunda olmaz çünkü insanlar çaresiz devlette bu çaresizliği kullanıyor zaten.
Murtaza 4 yıl önce
Yazanın ellerine saglık. Bu sekilde dusunen cok kişi var ancak kimisi umudunu kaybetmiş, kimisi ne yapabilirizki diyor. Benim fikrim; bu şekilde dusunen kişilerin sosyal medyada bir grup altında toplanması, belli donemlerde yetkili kişilere aynı anda mesaj atılmasıdır. Boylece adaletli istegimizi duyurabiliriz.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@